Hotele dla Psów - pierwszy a Polsce profesjonalny i bezpłatny katalog hoteli dla psów!

Witamy w PsiaChata.pl - znajdziesz tutaj idealny hotel dla Twojego pupila. Nasza lista hoteli dla psów jest spisem hoteli z uwzględnieniem wszystkich ważnych usług. Jeśli jesteś właścicielem hotelu, możesz bezpłatnie dodać go do naszego katalogu, wymagamy jedynie umieszczenia linku zwrotnego do tego portalu. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem . Link zwrotny do naszej strony: Hotele dla psów Zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy Grupa Hotele dla psów gdzie można zamieszczać zdjęcia oraz promocje hoteli. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej strony Skontaktuj się z nami!

Ceny za własną stronę już od 300zł NETTO, w cenie adres internetowy twójadres.cosik.pl, lub twójadres.psiachata.pl oraz serwer za pierwszy rok gratis, później łącznie tylko 50zł/rok! oraz oczywiście bezpłatne miejsce w naszym katalogu!

Najnowsze strony w katalogu Hotele dla Psów - wybierz kategorię:

Mapa województw:

Tagi: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z

Hotele dla Psów - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Domowy hotel dla psów i kotów "Sielanka" »

  Domowy Hotel dla Psów i Kotów SIELANKA znajduję się w miejscowości Radziszów k. Skawiny. Hotel oferuje całodobową opiekę przez cały rok, komfortowe i bezpieczne warunki pobytu oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb behawioralnych zwierzaka.

  Data dodania: 14 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hotel dla psów Kruszyna »

  Hotel dla psów mieści się w malowniczej miejscowości Kruszyna, 15 km od Słupska. Działamy na obrzeżach miasta, blisko lasu, gdzie panuje cisza i spokój. Hotelowi goście mają do dyspozycji ogrodzone dwa wybiegi, przestronne kojce z podgrzewaną podłogą, staw do kąpieli w cieplejsze dni. Każdy pupil wyprowadzany jest kilka razy dziennie na długi spacer, najgrzeczniejsi biegają po podwórku lub wyjeżdżają na grupowe wycieczki nad morze.
  Oferujemy całodobową opiekę, zatem nasi klienci spokojnie mogą wypocząć podczas wakacji lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy kontrolować zachowania się psów, umiejętnie wpływać na nie, aby mogły się szybko zaklimatyzować w nowym dla nich miejscu i by poczuły się w nim bezpiecznie. Hotel znajduje się pod stała opieką weterynaryjną.

  Data dodania: 13 01 2018 · szczegóły wpisu »

Hotele dla Psów - nowa kategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: