Hotel pupila, całodobowy hotel dla małych psów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

adres:
80-180 Gdańsk, Przy Sadzie 10A (Kowale) pokaż na mapie
telefon:
505-441-718
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www:
hotelpupila.pl

 

Zapraszamy do naszego domowego hoteliku, gdzie zwierzaki nie są trzymane w kojcach czy klatkach lecz stają się na czas swojego pobytu mieszkańcami naszego domu tak jak nasi milusińscy

Komentarze   

0 #3 7
Jeśli sąsiedzi zadzwonią do Ciebie i powiadają, że Twój pies wyje, gdy pracujesz, nadmierne wycie twojego psa może być spowodowane niepokój lęku. Wywołanie niepokoju wydzielającego się tylko wtedy, gdy pies jest sam lub w inny sposób oddzielony od swojego właściciela. Tego rodzaju wyciemu towarzyszy zwykle co najmniej jeden inny objaw niepokoju związanego z rozdzieleniem, taki jak stymulacja, niszczenie, eliminacja, depresja lub inne objawy nerwów
Cytować
0 #2 8
Wyjący to jedna z wielu form komunikacji wokalnej używanych przez psy. Psy wykują uwagę, nawiązać kontakty z innymi i zgłaszać swoją obecność. Niektóre psy także wycie w odpowiedzi na wysokie dźwięki, takie jak syreny lub instrumenty muzyczne w nagłych wypadkach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zrobić, jeśli pies wycie głośno.
Cytować
0 #1 6
Dodanie tego domowego hotelu sprawi, że podróżujący właściciele będą bardziej niż spokój, gdy trzeba zostawić swoich czworonożnych przyjaciół za sobą. Kto by nie czuł się dobrze opuszczając swojego psa lub kota w luksusowym spa?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do góry