WalkDog - Bartosz Godlewski

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cieszyńskiego 13/10
80-809 Gdańsk
woj. pomorskie
tel.: 798-792-198
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój pies nie będzie miał tu czasu na nudę, więc nie będzie doskwierała mu tęsknota. Po Twoim powrocie odbierzesz radosnego i spokojnego psa. Dowiedz się więcej.

Komentarze   

0 #3 1
Witam, kocham motyw, ale szukam tego dla psa chodzącego serwisu, a nie jednego z hte, które podałeś, co jest w porządku, ale ja zastanawiam się nad ikonami graficznymi pod warunkiem i jeśli możesz mi powiedzieć, gdzie są z Lub jeśli jest więcej ikon do wyboru i jeśli są edytowalne
Cytować
0 #2 h
Jeśli niedawno nie moglibyśmy korzystać z naszego systemu biletowego i mieli problemy z obsługą biletów, proszę nie panikuj. Wystarczy, że spróbujesz utworzyć bilet ponownie lub wysłać prośbę do kategorii pytań, które nie wymagają weryfikacji kodu zakupu. Niestety, problem wystąpił z przyczyn niezależnych od nas, chociaż nadal pomagaliśmy w komentarzach i biletach przedsprzedażnych przez cały ten czas. Prosimy o przeproszenie za wszelkie niedogodności.
Cytować
0 #1 h
Szybkie pytanie przed zakupem - lubię skórę dla domowych hoteli i planuję wykorzystać to do prowadzenia domowych szkoleń. Czy mogę umieścić film w tym miejscu, gdzie znajduje się suwak paralaksy na stronie głównej? Czy jest to opcja, czy też musi być coś, co muszę dodać za pomocą wtyczki?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do góry